Leia enda jaoks sobilik plaan!

Kolm fikseeritud kuupõhise hinnastamisega paketti, mille seast saad valida Sinu ettevõttele kõige sobivama lahenduse.

Paketid

S

29€ /kuus

Sobib alustavale ettevõttele, kellel on ühes kalendrikuus kuni 10 müügi- ja ostuarvet ning võib olla kohustus käibemaksudeklaratsioonide esitamiseks

M

89€ /kuus

Sobib kasvavale ettevõttele, kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama ning kellel on ühes kalendrikuus kuni 40 müügi- ja ostuarvet

L

259€ /kuus

Sobib tegutsevale ettevõttele, kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama ning kellel on ühes kalendrikuus kuni 120 müügi- ja ostuarvet

*Pakettide tellimise eelduseks on raamatupidamistarkvara liidestatus Eestis asuva panga kontoga ning digitiseeritud kuludokumendid.

Võrdle pakette

Kui vajad põhjalikumat infot meie raamatupidamispakettide kohta, siis loe selle kohta meie postitust SIIT.

S M L
Müügi- ja ostuarveid kuus
10
40
120
Majandusaasta aruande esitamine*
Igakuine KMD esitamine
Igakuine TSD esitamine
Palgaarvestus (fikseeritud kuupalk)
2 töötajat
5 töötajat
Põhivarade arvestus
5 ühikut
15 ühikut
Raamatupidamisdokumentide vormid
Projektipõhine arvestus
Igakuised aruanded võtmenäitajatest

*Majandusaasta aruande esitamine sisaldub paketis juhul, kui tegemist on mikroettevõtjaga raamatupidamise seaduse tähenduses.

Korduma kippuvad küsimused

Kui tekib vajadus teenuse järgi, mis ei sisaldu paketis, siis me saadame eelnevalt meie hinnakirja koos pakkumisega. Kui pakkumine sobib, siis lisandub paketi arvele lisateenuse eest arve tavahinnakirja alusel.

Paketi hinnas ei sisaldu nõustamisteenus. Loomulikult vastame mõnele üksikule jooksvale küsimusele ilma, et selle eest eraldi arve väljastaksime.

Raamatupidamisdokumentide vormid ehk blanketid on erinevad aruandepõhjad, mida ettevõtja võib vajada oma tegevuses, et raamatupidamine oleks õigusaktidega kooskõlas.

Pangaliidestus tähendab lühidalt seda, et ettevõtte pangakonto ja raamatupidamistarkvara on omavahel interneti teel ühendatud ning pangas toimunud tehingud jõuavad automaatselt raamatupidamistarkvarasse.

Sellisel juhul tuleb saata regulaarselt pangakonto väljavõte PDF-ina ja XML failina või anda piiratud ligipääsu õigused pangakontole raamatupidajale. Silmas tuleb pidada ka seda, et sellisel juhul ei ole raamatupidamisteenuse paketi tellimine võimalik, vaid tuleb erladi kokku leppida raamatupidamisteenuste osutamise mahus ja hinnas.

Digitiseeritud kuludokumendid on arved ja tšekid, millel olev info on muudetud spetsiaalse tarkvaraga digitaalseks ning mida raamatupidamistarkvara saab automaatselt töödelda. Eestis enamkasutatavad kuludokumentide digiteerimise tarkvarad on Envoice ja Costpocket

Raamatupidamise seaduse järgi on mikroettevõtja osaühing, mis vastab aruandeaasta bilansipäeval kõikidele järgmistele tingimustele: varad kokku kuni 175 000 eurot, kohustised ei ole suuremad kui omakapital, ettevõttel on üks osanik, kes on ka juhatuse liige ning müügitulu on aruandeaastal kuni 50 000 eurot.

Sellisel juhul kohaldub tavahinnakirja järgne hind:

  • 0 – 200 kirjet kuus = 0,78 eurot üks kirje
  • 200 ja rohkem kirjet kuus = 0,71 eurot üks kirje

Küsimuste korral võta meiega ühendust

Kirjuta meile oma vajadustest ning leiame Sinu ettevõttele parima lahenduse