Miks eelistada Activa fikseeritud kuumaksega raamatupidamispakette?

Meie kogenud raamatupidajate poolt hoolikalt kokku pandud, keskenduvad väikesemate ettevõtete põhivajadustele.

Oma ettevõtte jaoks õige teenusepakkuja leidmine, kes teeks raamatupidamist, võib osutuda palju keerulisemaks, kui Sa seda alguses arvata võisid. Kindlasti on olemas sõpru ja tuttavaid, kes töötavad raamatupidajatena või oled internetiavarustest leidnud erinevaid ettevõtteid, kes osutavad raamatupidamisteenuseid. Tõsiasi on see, et tänapäeva maailmas on valikuid  palju, mis kõik erinevad nii hinnastamise kui ka kvaliteedi poolest.

Erinevalt enamusest traditsioonilistest raamatupidamisbüroodest pakub Activa fikseeritud kuumaksega raamatupidamispakette, mis on meie kogenud raamatupidajate poolt hoolikalt kokku pandud keskendudes väikesemate ettevõtete põhivajadustele.

Activa raamatupidamispakettide eelised

Väikesed ja läbipaistvad kulud

Tihtipeale võivad raamatupidamisteenustega seonduvad kulud kuupõhiselt  varieeruda, mis muudab rahavoogude planeerimise keerulisemaks. Activa raamatupidamispaketid sisaldavad konkreetseid teenuseid, mida üks alustav, kasvav või tegutsev ettevõte vajab ja seda taskukohase hinnaga.

Meie raamatupidamispakettidega ei ole Sul tarvis muretseda lisakulude pärast, kuna on teada, mida Sa saad ja mis hinna eest. See aitab Sul paremini planeerida oma ettevõtte kulusid.

Automatiseeritud ja digitaalne

Ühe kaasaegse ettevõtte üks tunnustest on töövoogude ja teiste protsesside automatiseeritus. Activa raamatupidamine on ülesehitatud tuginedes sõnale „digi“. See tähendab, et meie teenused on 100% internetipõhised ning kogu teenuse osutamise protsess on algusest lõpuni kontaktivaba.

Enam ei ole vaja paberdokumente korjata – kõik kviitungid ja arved edastatakse raamatupidamisse mobiilirakenduse või elektronposti vahendusel. Kohaliku pangakonto omamisega laetakse ka kõik pangaväljavõtted automaatselt raamatupidamistarkvarasse, millele on Sul ligipääs olenemata asukohast või seadmest.

Kindlustunne ja meelerahu

Iga ettevõtja soovib oma äri ajada vältides probleeme ja maandades riske, mis võivad tuua kaasa lisakulusid. Seega õigete ja usaldusväärsete partnerite valimine on üks, kui just mitte kõige tähtsam otsus kindlustunde tagamiseks ettevõtjana.

Teadmine, et Sinu valitud partner osutab teenust, mille kvaliteedi pärast ei pea muretsema, on tingimata üks tähtsamaid faktoreid oma ettevõtte arendamisel. Activa raamatupidajad tunnevad Eestis kehtivaid seadusi ja protsesse läbi ja lõhki, mis tagab Sulle meelerahu ja kindluse, et kõik dokumendid ja numbrid on just seal, kus nad olema peavad ning Maksu- ja Tolliametile on samuti kõik õigeaegselt esitatud.

Soovid rohkem infot meie raamatupidamispakettide kohta?

Oleme väljatöötanud kolm erinevate teenuste ja hindadega kuumaksel põhinevat paketti, mis annavad Sulle võimaluse valida enda ettevõttele vastavalt vajadusele ja hinnale just see õige.

S pakett on mõeldud alustavale ettevõttele, millel ei ole veel kohustust esitada igakuiseid deklaratsioone maksuametile.

M paketiga saab kasvav ettevõte pühenduda rohkem oma äri arendamisele, andes palgaarvestuse ja deklaratsioonide esitamise kohustuse üle meie raamatupidajatele.

L pakett on mõeldud juba tegutsevale ettevõttele, mis käsitleb üle saja müügi- ja ostuarve kuus ning mille juhtkond soovib teha otsuseid äri võtmenäitajate põhjal.

Juhul, kui sa soovid võrrelda meie poolt pakutavaid pakett-teenuseid, siis palun vajuta siia või võta meiega ühendust ja arutame Sinu ettevõtte vajadusi!